Umíme vše, co si jen dokážete představit

Díky našim mnohaletým zkušenostem z oboru pro vás dokážeme vymyslet řešení šité přesně na míru. Vždy klademe důraz na pečlivou přípravu každého projektu, špičkovou exekuci a bezchybný záruční i pozáruční servis.

service image

Servis

Servisní služby jsou nedílnou součástí fungování naší společnosti. Po instalaci všech zařízení poskytujeme pravidelné revize, technickou podporu, poradenské služby i záruční a pozáruční servis. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci byli řádně vyškolení a máme také všechna osvědčení a certifikace pro nakládání s nebezpečnými látkami (chladivy).

Chci se poradit s odborníkem

service image

Dotace

Máte v plánu investovat do obnovitelných zdrojů energie? Pokud ano, máte štěstí! V České republice jsou totiž k dispozici dotace na instalaci tepelných čerpadel a fotovoltaických panelů. Tyto dotace poskytuje Státní fond životního prostředí (SFŽP) a jsou určeny na podporu ekologických zdrojů energie.Rádi bychom vám nabídli naše služby v oblasti vyřizování dotací pro instalaci tepelných čerpadel a fotovoltaických panelů. Jsme specializovaná společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru a máme propracovaný postup pro získání dotací pro naše klienty.

Chci se poradit s odborníkem

service image

AromaPoint

Značka AromaPoint by Klimabott vznikla za účelem rožšíření portfolia společnosti Klimabott o služby týkající se aromatizace prostředí.

Zaměřujeme se na deo aromatizaci prostorů pomocí unikátních vůní a speciálních zařízení, které můžete umístit jak samostatně, tak i do již existujících vzduchotechnických či rekuperačních zařízení.

Naše vůně pozitivně ovlivňují emoce, zkvalitňují pracovní prostředí a snižují pracovní stres, přinášejí osvěžení a novou energii.

Všechny naše vůně jsou vyrobeny z kvalitních esenciálních olejů evropského původu, které mají mezinárodní certifikát tzv. IFRA (International Fragrance Association). Ten je důkazem kvality a zdravotní nezávadnosti pro naše vonné esence a výrobky.

Přejít na stránky AromaPoint

Chci se poradit s odborníkem

Hledáte kvalitního dodavatele? Zavolejte nám na číslo +420 735 066 086,

nebo napište skrze formulář.

Poslat poptávku

Nahrajte soubor nebo přetáhněte.
Zasláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Prohlédněte si naše reference

Ukázka práce našich spokojených zákazníků

Prohlédnout si Reference