Umíme vše, co si jen dokážete představit

Díky našim mnohaletým zkušenostem z oboru pro vás dokážeme vymyslet řešení šité přesně na míru. Vždy klademe důraz na pečlivou přípravu každého projektu, špičkovou exekuci a bezchybný záruční i pozáruční servis.

myš

Projekce

Projekce

Zajišťujeme řešení všech stupňů projektové dokumentace. Realizace námi projektovaných budov najdete v bytové výstavbě, ale i v průmyslových objektech, v potravinářském průmyslu, restauračních a stravovacích zařízeních, objektech občanské vybavenosti i jinde.

Standardní službou je i posouzení stávajícího stavu a technického vybavení objektů, stejně jako navržení nového a lepšího řešení dle aktuální legislativy s přihlédnutím k životnímu prostředí.

Chci se poradit s odborníkem
Projekce

Servis

Servis

Servisní služby jsou nedílnou součástí fungování naší společnosti. Po instalaci všech zařízení poskytujeme pravidelné revize, technickou podporu 24/7, poradenské služby i záruční a pozáruční servis. Dbáme na to, aby naši zaměstnanci byli řádně vyškolení a máme také všechna osvědčení a certifikace pro nakládání s nebezpečnými látkami (chladivy).

Chci se poradit s odborníkem
Servis

AromaPoint

AromaPoint

Značka AromaPoint by Klimabott vznikla za účelem rožšíření portfolia společnosti Klimabott o služby týkající se aromatizace prostředí.

Zaměřujeme se na deo aromatizaci prostorů pomocí unikátních vůní a speciálních zařízení, které můžete umístit jak samostatně, tak i do již existujících vzduchotechnických či rekuperačních zařízení.  

Naše vůně pozitivně ovlivňují emoce, zkvalitňují pracovní prostředí a snižují pracovní stres, přinášejí osvěžení a novou energii.
Všechny naše vůně jsou vyrobeny z kvalitních esenciálních olejů evropského původu, které mají mezinárodní certifikát tzv. IFRA (International Fragrance Association). Ten je důkazem kvality a zdravotní nezávadnosti pro naše vonné esence a výrobky.

Přejít na stránky AromaPoint

Chci se poradit s odborníkem
AromaPoint