Klimabott v kostce

Na trhu působíme už od roku 2009 a patříme mezi známé a osvědčené dodavatele komplexních řešení v oboru klimatizací, vzduchotechniky, fotovoltaiky i projekčních prací.

Chci se poradit s odborníkem
úvod

Jsme stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a tisíci spokojených zákazníků. Nabízíme Vám nadstandardní záruky, řešení ušitá na míru Vašeho bytu, domu, kanceláře, firmy či výroby, navržené přesně podle Vašich představ.

Od počátku je pro nás kvalita na prvním místě. Proto si velmi pečlivě vybíráme dodavatele technologií, díky kterým jsme tisícům zákazníků pomohli zlepšit kvalitu jejich života.

Klademe důraz na pečlivou přípravu každého projektu od jednoduché instalace klimatizace do bytu až po náročná technologická řešení pro průmyslové využití.

Všem zákazníkům garantujeme řádné a odborné provedení kompletní práce, které zahrnují zaměření, projekt či návrh řešení, samotnou montáž včetně všech navazujících prací (elektro, zednické práce apod.), samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. 

Neváhejte tedy a kontaktujte nás!

Enviromentální odpovědnost

Enviromentální odpovědnost

Usilujeme o minimální negativní dopad našeho podnikání na životní prostředí.  Toho se snažíme docílit snižováním množství vyprodukovaného odpadu, jeho odpovídající recyklací, minimalizováním znečištění a šetřením energiemi.

Připojujeme se také k projektům neziskových organizací, například při budování dětských hřišť, výsadby stromů a dále také podporujeme i organizace, které se zaměřují na ochranu životního prostředí.

Proč spolupracovat právě s námi?

Proč spolupracovat právě s námi?

  • Více než 10 let zkušeností. Jsme profesionálové. U nás nemluvíte jen s obchodníkem, ale především s odborníkem.
  • Na nic si nehrajeme. Jsme féroví, nabízíme individuální přístup a při spolupráci vždy respektujeme vaše potřeby.
  • Věříme tomu, co děláme. I proto na námi dodaná řešení poskytujeme nadstandardní záruky až 60 měsíců.
  • Jsme zodpovědní. A to nejen ke svým klientům, ale také k přírodě. I proto se snažíme o co nejnižší dopad našeho podnikání na životní prostředí.plakat-publicity-page-0001.jpg

Důvěřují nám

Prohlédněte si naše služby

Od plánování až po realizaci jsme tady pro Vás.

Prohlédnout si Služby