Umíme vše, co si jen dokážete představit

Díky našim mnohaletým zkušenostem z oboru pro vás dokážeme vymyslet řešení šité přesně na míru. Vždy klademe důraz na pečlivou přípravu každého projektu, špičkovou exekuci a bezchybný záruční i pozáruční servis.

Projekce - 1

Zajišťujeme řešení všech stupňů projektové dokumentace. Realizace námi projektovaných budov najdete v bytové výstavbě, ale i v průmyslových objektech, v potravinářském průmyslu, restauračních a stravovacích zařízeních, objektech občanské vybavenosti i jinde.

Standardní službou je i posouzení stávajícího stavu a technického vybavení objektů, stejně jako navržení nového a lepšího řešení dle aktuální legislativy s přihlédnutím k životnímu prostředí.

Projekce - 2

Projektování větrání, chlazení a vytápění je důležitou součástí stavby budov, protože zajišťuje pohodlné a zdravé prostředí pro jejich obyvatele. Větrání zajišťuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu do budovy, což snižuje riziko alergií a dalších zdravotních problémů spojených s nečistým vzduchem. Chlazení pak slouží k regulaci teploty v budově v horkých letních dnech, zatímco vytápění zajišťuje teplo v zimních měsících.

Projektování větrání, chlazení a vytápění také zahrnuje volbu vhodných technologií. Například může být využit systém s rekuperací tepla, který využívá teplo odpadního vzduchu k vytápění budovy, nebo tepelné čerpadlo, které využívá teplo z okolního prostředí k vytápění a chlazení budovy.

Hledáte kvalitního dodavatele? Zavolejte nám na číslo +420 735 066 086,

nebo napište skrze formulář.

Poslat poptávku

Nahrajte soubor nebo přetáhněte.
Zasláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR

Prohlédněte si naše služby

Od plánování až po realizaci jsme tady pro Vás.

Prohlédnout si Služby