Kariéra

Svých zaměstnanců si ceníme a snažíme se pro ně vytvořit co nejlepší pracovní prostředí. Když je potřeba pomůžeme Vám dosáhnout výsledku jako jeden tým. Věříme ve schopnosti našich kolegů, neházíme si klacky pod nohy a jednáme mezi sebou na rovinu.

myš
Kariéra úvod

Jsme mladá firma z Hodonína. Máme šéfa, který naslouchá našim požadavkům, chce aby firma fungovala jako tým a každý zaměstnanec, aby se u nás cítil dobře. Máme za sebou tisíce malých a stovky velkých projektů. Zapadne k nám každý, kdo je týmový hráč, dokáže najít řešení v neřešitelné situaci a pomáhá ostatním. Jestli se chcete rozvíjet, učit se a chodit do práce s radostí, jsme ta správná volba.

Svých zaměstnanců si ceníme a snažíme se pro ně vytvořit co nejlepší pracovní prostředí. Když je potřeba, pomůžeme Vám dosáhnout výsledku jako jeden tým. Věříme ve schopnosti našich kolegů, neházíme si klacky pod nohy a jednáme mezi sebou na rovinu.

Chceme být jako firma pro naše partnery inspirací, proto máme firemní hodnoty postavené na ochraně životního prostředí. Pokud nás chceš poznat blíž, stačí napsat na

marketing@klimabott.cz

a můžeš se přijít podívat, jak to u nás chodí.

Co nabízíme

 • Projekty, které mají smysl
  • U nás pracujeme především pro české zákazníky. Naše portfolio projektů se zaměřuje nejvíce na obory spojené s koloběhem vzduchu a vody – tj. chlazení, ohřev, výměna a el. energie. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s pečlivostí tak, aby byl každý zákazník, po jeho dokončení, maximálně spokojen.
 • Skvělá parta lidí
  • Jsme tým a táhneme za jeden provaz. Vždy se na sebe obracíme s důvěrou a vědomím, že se nenecháme „ve štychu“. Jsou mezi námi sportovci, kteří nás dokáží inspirovat, máme kolegyně, které nás zásobují dobrotami ze své kuchyně, společně podporujeme mnohé sportovní organizace, a také kulturní události. Nebojíme se společně účastnit výzev, sportovních či jiných duelů. Rádi si také užijeme společné chvíle i mimo pracovní dobu.
 • Prostředí podporující rozvoj
  • I když nás trošku tlačí menší prostory v centru města, o to víc se snažíme vyjít vstříc v jiném směru. Sledujeme nové trendy v technologiích a aplikujeme je do praxe. Probíhají u nás pravidelná školení a časod času absolvujeme školení na míru od špiček v oboru. Každý zaměstnanec má potřebná školení k výkonu své práce a nebráníme mu i v dalším rozvoji. Jeho názory a nápady si vždy poslechneme a vždy jej podpoříme.
 • Atmosféra rozvíjející se a "friendly" firmy
  • Je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci do práce chodili rádi a cítili podporu v jakékoli situaci. Našim cílem je, aby do práce chodili s úsměvem a ne z povinnosti.

Naše benefity

Kafeterie

Kafeterie

Káva a čaj pro potěchu ducha, voda na osvěžení po celý den.

Dotované stravování

Dotované stravování

Každý zaměstnanec má právo na příspěvek na stravu.

Volnočasové aktivity

Volnočasové aktivity

Nabízíme volné vstupenky na kulturu, sport nebo jinou aktivitu.

Slevy u vybraných partnerů

Slevy u vybraných partnerů

Pro naše zaměstnance máme připraven program, díky kterému mohou nakupovat levněji.

Ovoce a zelenina

Ovoce a zelenina

Vitamíny jsou potřeba a našim zaměstnancům je rádi dopřejeme.

Pracovní pozice